SIA „Skābardis” ir Latvijas mēbeļu ražošanas uzņēmums, kas izgatavo kvalitatīvas un mūsdienīga dizaina tendencēm atbilstošas mēbeles. Mēbeļu ražošanas uzņēmums dibināts 1994.gadā un ar mēbeļu ražošanu nodarbojas jau vairāk nekā 15 gadus.

Mūsu uzkrātā pieredze ir palīdzējusi virtuves mēbelēs veiksmīgi apvienot mūsdienīgu dizainu un ergonomisku funkcionalitāti…
virtuves mēbelesvirtuves mēbelesvirtuves mēbelesvirtuves mebelesvirtuves mēbelesvirtuves mēbeles
virtuves mēbelesvirtuves mēbelesvirtuves mēbelesvirtuves mēbeles
virtuves mēbelesvirtuves mēbelesvirtuves mēbelesvirtuves mēbelesvirtuves mēbelesvirtuves mēbeles
virtuves mēbeles

Mūsu pieredze virtuves mēbeļu izgatavošanā ļauj ātrāk un precīzāk reaģēt uz jaunākajām mēbeļu tirgus tendencēm. Mēbeļu ražošanā tiek izmantotas modernas iekārtas un datorprogrammas, kā arī pieredzējušu virtuves mēbeļu mēbeļu meistaru roku darbs, kas nodrošina augstu precizitāti un kvalitāti.

Virtuves mēbeles tiek ražotas no plātņu materiāliem – lamināta, finierētām plātnēm, saplākšņa, MDF u.c. Liela uzmanība tiek pievērsta mēbeļu furnitūras izvēlei, kas garantē mēbeļu funkcionalitāti un kvalitāti. Pateicoties mūsu darbinieku komandas radošajām idejām, personīgai pieejai un iniciatīvai, uzņēmums ieņem stabilu vietu Latvijas mēbeļu un virtuves mēbeļu ražotāju vidū.

virtuves mēbelesvirtuves mēbelesvirtuves mēbelesvirtuves mēbeles virtuves mēbelesvirtuves mēbeles